Suzuki Burman

1 100 EUR

Shitet nga: Bledi 29 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Burgman
Motorri eshte ne gjendje perfekete me dokumenta te paguara dhe me marmite te modifikuar sportive
Leaflet
Në fillim