Kros

150 000 LEK

Shitet nga: Edi 08 Korr 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet motor kros 200 cc në gjendje shumë të mire . Motori ka vetëm 360 km .Vaji i parë i është ndëruar. Motori është i paisur dhe me karikues per telefon. Dokumentat i ka të prera deri ne 07/03/2020.
Cmimi 150 000 lek i pa diskutueshëm.
Leaflet
Në fillim