VESPA

0 LEK

Shitet nga: GYSI 25 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Beverly
SHES VESPA DHE PJES VESPASH TE PERDORURA.. MUND TE ME KONTAKTONI NE ADRESEN E FACEBOOK ( ERGYS NARTA ) VESPAT JEPEN DHE ME QERA PER FOTO...
Në fillim