Dayang bobo

650 EUR

Shitet nga: Antueni 20 Jan 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motorri eshte 125 cc ne gjendje shum te mire ka 7000 km eshte shum pak i perdorur motorri shitet per arsye mosperdorimi motorri eshte me dogane dhe esht gati per cdo lloj prove .
Leaflet
Në fillim