Mz 250

700 EUR

Shitet nga: Mz 250 etz 22 Korr 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Kurbin
Prodhuesi
Mz
Modeli
ETZ
shes mz 250 etz i vitit 1982 i restauruar po i len ne orgjinalitetin e viteve motorri esht ne gjendje t mir ... disponoj dhe dokumentat origjinale bashke me dogan te vitit 88 kur motorri ka hyr ne shqipri
Mz 250 etz
0699114961
Leaflet
Në fillim