Shitet tricikel

600 LEK

Shitet nga: Fatjoni 06 Korr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Shitet tricikel 100cc pa letra me karroceri mbrapa ne gjendje shum te mir ndezje me motorrino me drita dhe sinjale super per perdorim shtepie per trasport deri 400 kile cmii 600 mij lek pak I diskutushem
Fatjoni
0684114416
Leaflet
Në fillim