SHITET OSE NDERROHET ME MAKINE MOTORR 125 CC

750 EUR

Shitet nga: motorr 125 cc 02 Korr 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Fier
SHIET MOTORR 125 CC ME LETRA TE RREGULLTA . SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI . MOTORRI ESHTE VIT PRODHIM I 2011 DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE ME 23000 KILOMETRA TE VETAT . ESHTE DHE I LARTE SIC SHIHET NE FOTO PER CDO INFORMACION ME PYESNI NE WHATS UP OSE VIBER . FALEMINDERIT ! cmimi 750 euro
motorr 125 cc
0698383838


WhatsApp:
0698383838
Leaflet
Në fillim