Kerkoj motorr

0 EUR

Blihet nga: Eri 17 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkoj motorr deri 125 cc me letra
Skuter ose papaq.skuter jo kinez papaq ska rendesi.
Dhe po pati ndonje difekt qe behet ska problem.mjafton qe tjet me letra te rregullta dhe po ti ken mbaruar.tjet ok nga paraqitja.
Me cmim te arsyeshem
Leaflet
Në fillim