Shitet ose nderrohet me makine

900 LEK

Shitet nga: Dajang 02 Gush 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Modeli
Dayang
Papaqi eshte super sikurse dhe ne foto me grup 100 me targe te vogel me dokumenta te paguara per nje vit...vit prodhimi 2013 shitet ose nderrohet me makin te vogel
Leaflet
Në fillim