URGJENT SHITET Malaguti 200 OKAZION

550 EUR

850 EUR

Shitet nga: Publikus 20 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Te gjitha sherbimet e kryera. Nuk eshte perdorur fare. Super gjendje motorrike dhe pa asnje gervishtje.
Publikus
673977111
Leaflet
Në fillim