shitet malaguti 150cc 2008

1 500 EUR

Shitet nga: oni 24 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
malaguti 150cc ngjendje perfekte shum ekonomik viti 2008 sapo shdoganuar letrat jan prer per her te par 20.02.2019 me taksa siguracion kualidim per 1 vit cmimi 1500€ i pa diskutushem . motorrit jan ber te gjitha sherbimet motorri disponon dhe xham mbrojtes nga era dhe valixhen mbrapa
Leaflet
Në fillim