Kymco people 250 .OKAZION

1 600 EUR

Shitet nga: Skerdi 06 Jan 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Kymco
Modeli
Venox
Motori eshte ne gjendje te shkelqyer. Kush e njeh kete marke nuk ka nevoje per me shume info
Vaj filtra dhe ferrota te sapo ndruara. Kolaudim dhe siguracion te paguara deri ne nentor 2017.bashke me moton shitet dhe 2 kaska. Xhupi i motori dorezat dhe me e rendesishmja mbrojtesja e kembeve per shiun dhe te ftohtin. Motori ka dhe xham dhe baule.
Leaflet
Në fillim