OKAZION ME DOGAN 49cc

430 EUR

490 EUR

Shitet nga: Eri 10 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Kymco
Modeli
Agility
Shitet motor Kymco Agility 49cc ne gjendje shum te mir shum komod dhe praktik per qytet! Shitet me dogan gati per targim! 0696677776 ! Kontakt sms whats up!
Leaflet
Në fillim