Kymco 50cc!!!

300 EUR

Shitet nga: Llazi 31 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes Kymco 50 cc 2 kohesh me letra italiane...gjendje shum te mire...vajin dhe benzinen i ka te ndara...per me teper info 0696424432
Cmimi diskutueshem
Leaflet
Në fillim