Motorr me 3 goma

2 250 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Online Shop 19 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jinling Trike 250cc me 3 goma...shume i veçante
i ardhur nga gjermania dhe sapo targuar.targa 666
.ne gjendje perfekte
vitprodhim 2013 me 1500km
SHITET OSE NDERROHET
Online Shop
0699559066
Leaflet
Në fillim