Shitet ose nderrohet scooter

700 EUR

Shitet nga: Arberi 31 Korr 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet scooter 125cc 4kohesh ne gjendje te mire dhe me taksa dhe kualidim per 1 vit siguracioni sapo i ka mbaruar
Leaflet
Në fillim