SPORTIV

701 EUR

Shitet nga: Sherbeti 05 Gush 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motorri eshte super i shpejte i bukur ,n gjendje perfekte ....125 kubik me letra shqipetare te rregullta dhe per jasht shteti
Sherbeti
0688775975
Leaflet
Në fillim