Motorr Honda Pantheone

1 400 EUR

Shitet nga: Zeni 12 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
Modeli
PCX
Motorr Honda Pantheone ne gjendje shum te mir me letra te prera.Motori esht ngjyr i bardh .Ka dhe dy Goma rezerve.Per m shum informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.Ka mundesi we te bejm ulje.Faleminderit!
Leaflet
Në fillim