Atv -quad në shitje

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Atv Albania 19 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Honda
Jemi një kompani turistike që organizojmë toure me motora 4rrotësh Atv.
Së fundmi kemi marrë eskluzivitetin e shitjes së motarave Atv Honda dhe skuterave Honda 50cc.
Disponojmë të gjitha tipet e Atv-ve , nga 150cc deri 1000cc , për përdorim sportiv ao aventure.
Gjithashtu edhe për përdorim bujqësor.
Ne ndodhemi në Vlorë, por për të kënaqur kërkesat e klientit marrim përsipër transportin falas nga Shqipëria në Maqedoni ku kemi koncensionarin e madh dhe ku mund të vizitohet çdo lloj motoçiklete dhe Atv Utv.
Atv Albania
0694858027
Leaflet
Në fillim