Shitet Honda nc 700

5 000 EUR

Shitet nga: Rzz Sot 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Honda Nc700 i sapo ardhur nga zvicra me 12.500 km me abs dhe te gjitha sherbimet e sapo bera.motorr shume ekonomik dhe i manovrushem ne trafik.I sapo targuar me taksa dhe dokumenta te rregullta per jasht shtetit.cmimi i diskutushem
Rzz
  Online
0698252725
Leaflet
Në fillim