Africa Twin for sale

1 250 EUR

Shitet nga: Claude 19 Shk 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
Biçikletë e fortë, e mirëmbajtur, me taksat e paguara për 2 vjet, inspektimi për 1 vit dhe sigurimi për 6 muaj.
Në dispozicion në Prill
Vetëm blerës serioz
Leaflet
Në fillim