Shitet motorri

1 300 EUR

Shitet nga: Dritan 15 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Honda
Shes.motorr honda transalp gjendje perfekte me 20 mije kilometra .goma te reja metzeler.frena dhe sherbime te gjitha te sapobera.me letra te paguara .dopio karburator.motorri ne gjendje shum te mire.shitet per arsye mos funksionimi
Leaflet
Në fillim