HONDA GLX U SHIT

300 EUR

400 EUR

Shitet nga: GLX 05 Maj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Korçë
Prodhuesi
Honda
Modeli
GLX
Shes honda GLX 72cc motori eshte ne gjendje te shkelqyer i sapo lyer me boje orgjinale dhe i restauruar totalisht nuk eshte trazuar asnjehere nga grupi ka marmite sportive origjinal karbon.nuk ka letra.shitet per arsye se kam motor tjeter......
Leaflet
Në fillim