Motorçiklet Honda CB 250 viti 2001

1 500 EUR

Shitet nga: Agim 31 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Kucovë
Prodhuesi
Honda
Modeli
FMX
Motorçoklet Honda CB 250 cc, viti i prodhimit 2001,ngjyra gri, ndenjsia vishje, me letra te paguara deri ne 11.09.2018.Motorçikleta eshte ne gjedje te rregullte teknike dhe i ruajtur me kujdes, shitet per arsye mosperdorimi.Çmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim