Honda Hornet

2 000 EUR

Shitet nga: Honda 05 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Honda
Modeli
CB
Shitet honda hornet 600cc me dokoumeta te rregullta
I ardhur nga it dhe shum pak i perdorur
40.000 km
Pres tel serjoze 0698834509
Leaflet
Në fillim