Okasion H-D 1600cc 6 marshe

13 500 EUR

15 000 EUR

Shitet nga: Harley Davidson springer 08 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet sepse du te mar nji model tjeter Harley, motorri esht me targa shqiptare dhe letrra te prera deri ne Prill 2019
Motorri esht perfekt ne cdo aspekt dhe ka 12000KM. Per me sh info mund te me kontaktoni ne viber ose whatsapp ne nr +355697667785
Cmimi i diskutushem!!!
Harley Davidson springer
+355697667785
Leaflet
Në fillim