Shiter 1000€ I diskutueshem

1 000 EUR

Shitet nga: Renato 14 Maj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet dailim Otello 125cc I sa Po ardhur nga gjermania me dokumenta te rregullta shqiptare ne gjendje shum te Mir si motorrike dhe xhenerike vetem shitet nuk bej nderrime
Leaflet
Në fillim