Skuter 50cc me 4kohe nuk duhet patent

500 EUR

Shitet nga: Dritan 31 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Cagiva
Modeli
Raptor
Motori eshte me letra te paguara deri ne MAJ 2017 dhe suguracion te paguar deri ne tetor 2016 eshte 50 kubik me 4kohe si papaq por pa marshe dhe nuk duhet patente. shitet se kam nje me te madh ...cmimi 500 euro i diskutushem....
Leaflet
Në fillim