Motorr me 4 rrota

Shitet nga: Dori 09 Shk 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet per arsyje mos perdorimi
200cc benzin
Shume pak i perdorur dhe shume i fuqishem
Me freksion 4 marrshe + indjetro serviset jan bere ne angli motorri i ardhur nga anglia
Ka dhe 4 goma rezerv
Leaflet
Në fillim