Motorr me 4 rrota

Shitet nga: Dori 30 Jan 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Bashan atv
200cc benzin
4 marshe +indjetro me freksion
Motorri eshte i ardhur nga anglia dhe ka 1900 km
Eshte i gateshem per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim