Shitet BMW R1200RT nderrohet me makine

5 200 EUR

Shitet nga: Bes 23 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
BMW
Modeli
R series
Me gjendje shume te mire dhe me sherbime te kryera,nuk ka nevoje per asgje.me te gjitha valixhet e saja.navigatori garmin,Xhami me Pozicione te ndryshme.sediljet dhe dorezat me ngrohje.kilometrazhi 34000 Gjithmone servisin ne kohe(libri sherbimeve I disponueshem)cmimi pak I diskutueshem watts up +447949092799.bejme dhe Nderrim me makine.benz Audi bmw.me ndrrim ka cmim tjeter.flm
Leaflet
Në fillim