shitet ose nderrohet

350 EUR

450 EUR

Shitet nga: elsoni 21 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Mirditë
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
shitet motorri skurter aprilia 150 kubikesh ne gjendje shum te mire dhe i rehatshem per rrug te gjata.me rradiator uji dhe me vendilator.me letra te mbyllura pa letra.nuk eshte shum i perdorur asht pothuajse i ri e shes ose e nderroj me naj motorr tjeter me marrsha 100 ose 125 kubikesh se me duhet per rrug te keqija.flm
Leaflet
Në fillim