Publikuar: Pri 04 2016 07:15

Piaggo Scooter 49 cc

LEK

Publikuar: Pri 04 07:15
Shikime: 2
Motorri pa letra , ne gjendje te mir , ka disa pjes te thyera te kaucuceve , te cilat i kam hec vet dhe i shikon ne foto , gjithcja tjetr eshte okey , e nderroj me celular iPhone 5s ose Samsung S5
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0665552759

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione