Publikuar: Gush 19 2020 08:44

SHITEN SKUTER ELEKTRIK

Publikuar: Gush 19 08:44
Shikime: 1
SHITEN SKUTER ELEKTRIK ME BATERI♨️
➡️PRODUKT I ARDHUR DIREKT NGA KOMPANIA CHANSON🔛
➡️MODEL UMO AK-1✅
➡️O KM TE BERA I RI NE QESE🤩✅
➡️NDIZEN ME BUTON OSE PULT🎬
➡️ME 3 MARSHA,LEHTESISHT I KONTROLLUESHEM✅
➡️PER KONTAKTE NE NR 0693018679✅
➡️JU GARANTOJME ORIGJINALITET DHE CILESI😉
➡️CMIMI 1250 EURO✅
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693018679

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione