Publikuar: Qer 02 2020 02:29

okazion Motorr elektrik nderrrohet me samsung

LEK

Publikuar: Qer 02 02:29
Shikime: 1
Shes motorr elektrik me bateri.gjendja fizike e mir thjesht nuk ka baterin .me sinjale para dhe mbrapa dhe me celes
kuadri.shpejtesia kap deri ne 25 deri ne 30 km/h cmimi arsyeshem ose nderroj me tel .flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684726946

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione