Publikuar: Gush 02 2022 10:32

Bickilete 26" diamond

LEK

Publikuar: Gush 02 10:32
Shikime: 1020
Shitet bicikleta diamond back 26"
Esht ne gjendje perfekte esht shume pak e perdorur
Me bojen orgjinale
Te gjitha funksionale
✅Marshat ne rregull dhe para dhe mbrapa
✅Frenat shume ne rregull dhe para dhe mbrapa
✅Gomina te reja frenash
✅Gomat ne gjendje shume te mire
✅Kolltuk i ri shume i rehatshem dhe cilesor
✅Marsha shimano
✅Zinxhir per ta lidh i ri shume i fort
✅Drite led mbrapa per naten pulsuese
Bicikleta esht shume e rehatshme ne ecje
Cmimi esht i padiskutuar
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1020
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696626527

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione