Publikuar: Jan 28 2023 11:40

Biciklet elektrike Gjermane Fischer/550W - 499 Euro

EUR

Publikuar: Jan 28 11:40
Shikime: 807
Shitet biciklet elektrike Gjermane, marka: Fiscer//Motorr Bafang//bateri 550W// pershkron 70 deri ne 80 KM me nje karikim (me prove)// Madhesia 28//Sensor ndricimi, sensor frenimi, frena Magura.

Bicikleta ka dal nga fabrika me cmim fillestar 2000 euro dhe shitet vetem per 499 euro. E perdorur 1 vit ne Tiran (Shtepi-pun-shtepi)

Cel: 069 31 20 470
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
807
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 755 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693120470

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione