Publikuar: Mar 25 2023 03:52

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

LEK

LEK
Publikuar: Mar 25 03:52
Shikime: 677
SHITET Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
SHPEJTESIA MAKSIMALE
25KM
BATERI MBAN MAKSIMUMI
45KM
MAKSIMUMI I PESHES
100 KG
VJEN SEBASHKU ME KUTI DHE NJE GOME REZERVE
PER INFORMACIONE TE DETAJUARA MUND TE KONTAKTONI
ÇMIMI 400 MIJE LEKE I DIKSUTUESHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
677
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

676305292

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione