piaggio super gjendje "OKAZION" super rast .

Shitet nga: donald 14 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   450 EUR

Komuna: Berat
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Model Tjeter
shitet per arsye mos perdorimi ... te gjitha te reja grupi freksioni variatori ... i sapo ardhur nga italia ... me valixhe origjinale te motorit dhe me kosh nga mbrapa .. eshte per cdo lloj moshe .. dhe vec motorit keni edhe pjese rezerve si variator . diferencial. xham per mbrojtje nga era . kokore me mbrojtese xhami . freksion .tre ripa motorik . pasqyra origjinale te piagios . CMIMI PAK I DISKUTUESHEM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim