nga erjoni

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: city shop 01 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Liberty
shitet piaxho liberti 50 cc me dokumenta te regullta pori kan mbaruar ne gjendje te mir vizuale me xham mbrojtes dhe kosh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim