Shitet per arsye mosperdorimi

32 000 LEK

Shitet nga: Serxhio 01 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Ciao
Eshte shume i mbajtur nga pjeset mekanike,ka disa gervishtje te vogla.Te gjitha sherbimet e bera dhe kopertona te rinj.ne cmim perfshihet zinxhiri lidhes dhe kokore origjinale.
Serxhio
0694335079
Leaflet
Në fillim