Shiret Piaggio CIAO i personalizuar unik ne llojin

1 100 EUR

Shitet nga: Genti 25 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Ciao
Shitet Piaggio CIAO i personalizuar unik ne llojin e tij. Çdo gjë e restauruar me profesionalizem. Doreza, shala ,samari dhe bazamenti qendror jane te punuara me dru. Grupi i ri me nje punim perfekt. Vetem tel serioze 0692124555
Leaflet
Në fillim