Biçikletë mountain bike OKAZION 135 mije leke

13 500 LEK

Shitet nga: Ani 24 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
shitet biçiklete me madhesi 26" , ngjyre e zezë mat , me 8 marshe shimano dhe frena te te sapo ndrruar , shum e lehte ne ecje dhe ne peshe , vetem bleres serioze !
Në fillim