shitet bicikleta

35 EUR

Shitet nga: biciklet 06 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet bicikleta 26, ne gjendje pune , ka nevoj vetem per lyerje dhe ndonje gje te vogel , shitet per arsye mos perdorimi
biciklet
0682750764
Leaflet
Në fillim