SCOOTER ELEKTRIK CITY COCO HARLEY

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SKY LIFE electronics 20 Nën 17:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SKY LIFE electronics
Xiaomi Redmi 8A 32GB (I Ri Ne Kuti) 14 500 LEK
XIAOMI Mi Electric Scooter PRO 2 I Ri Ne Kuti 53 500 LEK
SCOOTER ELEKTRIK HX X8 415 000 LEK
XIAOMI Mi Electric Scooter M365 (I Ri Ne Kuti) 44 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
SCOOTER ELEKTRIK CITY COCO HARLEY tani për vetëm 84,900 Leke!!
Pesha Qe Suporton 25-150Kg
Koha e karikimit 5-6 Ore
Shpejtesia max 45 km/h
Distanca 25-35 Km Me Karikim Te Plote
Fuqia motorike 1500Wh
Bateri e Levizshme 60V 12Amper
Me Dy Ulëse, Amortizatorë Para & Pas, Drita LED, Sinjale, Boks me Bluetooth.
Porosite Tani! Dergesa Falas. Paguaj kesh ne dorezim.
Pakuaje me keste vetem me karte ID.
0696929111 www.sky-life.al
Mos e humbisni oferten!
__________________________
#kartaextra #escooters #electricscooter #skylife #skylifeelectronics #myslymshyri #smartphone #people #tirana #albania #myslymshyri #mobile #mobileshop #mobilephone #celular #celularmekeste #oferta #superoferte #produktiri #superprodukt #telefonmekeste #blionline #blionlineblilire
SKY LIFE electronics
Celulare , Aksesore , Hoverborda , Dhe mbi 500 Produkte Elektronike. SERVIS Celularesh, Asistence Teknike, Zhbllokime, Programime, Riparim Hoverbordash, etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Myslym Shyri", 50m nga Karburantit Tregoje në hartë
0696929111
https://www.sky-life.al/

SCOOTER ELEKTRIK CITY COCO HARLEY

SKY LIFE electronics
  Online
0696929111

WhatsApp:
0696929111
Leaflet
SKY LIFE electronics
Boks + Mikrofon Portabel Karaoke 3 000 LEK
Biçikletë Elektrike JSHINE (E RE) 84 900 LEK
Hoverboard Smartbalance I Ri Ne Kuti 15 500 LEK
XIAOMI Mi Electric Scooter M365 (I Ri Ne Kuti) 44 500 LEK
Në fillim