Okazion shiten Motorra me bateri 1500 w 20Ah 60v

Shitet nga: Okazion Dje 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR   1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten Motorra me bateri Ecologjik,,SI dhe karikuesi I vet origjinal.Motorrat Jane te rinje ne qese ,nuk ndotin ambjentin ,,bejne nje distance prej 40 km me nje karikim dhe shpejtesi deri ne 45 km/h .bateria do 4-5 ore te karikohet full ,,shesim dhe bateri reserve te dyte kush do.baterite Jane te fuqishme 1500w dhe 20Ah 60 v , vetem sms ose watsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim