OFERTE Shitet monopad me ulse 350€ deri neser

350 EUR

420 EUR

Shitet nga: Flo Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Monopad me qark xiaomi.
1. Goma 10" te trasha.
2. Amortizator perpara
3. Bateri 48v 8ah
4. Drite led perpara, posht dhe mbrapa edhe kur frenon
5. Ulese me shale biciklete.
6. Marshe me 3 shpejtesi. 20km - 35km autonomi. Ne varesi te marshit dhe rruges dhe peshes se personit.
7. Frena para dhe pas me diskofren.
8. Shpejtesia deri ne 50km/h me marshin e 3 sport
Paketohet lehte, timoni mbyllet ulet, dhe shala hiqet ose cmontohet
Me diplay led për opsionet.

E perdorur vetem 200km.
Shitet per arsye mos perdorimi nga personi
Flo
  Online
0684108407
Leaflet
Në fillim