MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION

Shitet nga: .... Sot 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   850 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes motorra elektrike me bateri city coco 1200wat. 20 amper.me blutoouth.antifurt dhe bllokim gomash. te pershtateshme per qytet..super ekonomike.nuk ka nevoje per karburant dhe per patente.shume komode dhe te rehatshem ne udhetim.shpejtesia arrin deri ne 50 km ne ore.motorrat jane me muzike dhe me sistem alarmi kunder vjedhjes.cmimi 500 Euro.i padiskutueshem.mos telefononi per cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim