Motorr Elektril me 3 Rrota

1 499 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Buzi Store 24 Maj 22:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Motorr Elektrik Me 3 Rrota
Cilësi Europiane
▪️Me strehë mbrojtëse.
▪️I pajisur me sistem alarmi.
▪️Ndriçim Full LED.
▪️Me bateri të rikarikueshme.
▪️Përshkruan 80-90Km.
▪️Shpejtësia 50Km/h.
▪️I pajiusr me marsh indietro.
▪️Bateri xhel 60V, 20A.
▪️Fuqia: 500W.
▪️Kosh në pjesën mbrapa për mbajtjen e sendeve.
▪️Ka disqe alumini.
▪️Kasetofon me bokse për muzikë.
Buzi Store
Në dyqanin tonë do të gjeni gjithcka sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Cilesia dhe cmimi eshte prioriteti yne. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Blerje online e shpejtë dhe e sigurt. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zyra Kryesore mbas Casa Italia, Rruga pavaresia Tregoje në hartë
0693310003
https://www.buzisport.com
Leaflet
Buzi Store
Tende 3x6 m 330 EUR
Total Crunch me piston 79 EUR
Dhoma SPA & Sauna 1 109 EUR
Korrëse Bari 10 490 LEK
Në fillim