MOTORR ELEKTRIK CITY COCO HARLEY

900 EUR

1 190 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SKY LIFE electronics 18 Nën 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
MOTORR ELEKTRIK CITY COCO HARLEY
Pesha Qe Suporton Max 200Kg
Koha e karikimit 6-8 Ore
Shpejtesia max 60 km/h
Distanca 40-60 Km Me Karikim Te Plote
Fuqia motorike 2000Wh
Bateri e Levizshme 60V 20Amper
Amortizatorë Para & Pas, Drita LED, DISPLAY Per Kilometrat, Sinjale, Boks me Bluetooth.
Porosite Tani! Dergesa Falas. Paguaj kesh ne dorezim.
Pakuaje me keste vetem me karte ID.
0696929111 www.sky-life.al
Mos e humbisni oferten!
__________________________
#kartaextra #escooters #electricscooter #skylife #skylifeelectronics #myslymshyri #smartphone #people #tirana #albania #myslymshyri #mobile #mobileshop #mobilephone #celular #celularmekeste #oferta #superoferte #produktiri #superprodukt #telefonmekeste #blionline #blionlineblilire
SKY LIFE electronics
Celulare , Aksesore , Hoverborda , Dhe mbi 500 Produkte Elektronike. SERVIS Celularesh, Asistence Teknike, Zhbllokime, Programime, Riparim Hoverbordash, etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Myslym Shyri", 50m nga Karburantit Tregoje në hartë
0696929111
https://www.sky-life.al/
SKY LIFE electronics
0696929111

WhatsApp:
0696929111
Leaflet
SKY LIFE electronics
HUAWEI HONOR 7S (I Ri Ne Kuti) 12 500 LEK
XIAOMI Amazfit Bip S (I Ri Ne Kuti) 7 500 LEK
MEIZU C9 (I Ri Ne Kuti) 9 900 LEK
Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI) 85 000 LEK
Në fillim